2014 Chess Victoria Inter-school Primary Open Semi-Final 20141020

Place School                     Score
  1   WESLEY ELSTERNWICK         28   
  2   SPENSLEY STREET PS         26.5 
 3-4  ALPHINGTON PS              26   
      HAILEYBURY NEWLANDS        26   
  5   WINTERS FLAT PS            25.5 
  6   MOUNT SCOPUS               24   
  7   FLEMINGTON PS              23   
  8   GEELONG EAST PS            21   
9-10  HAILEYBURY CASTLEFIELD     20   
      CAMBRIDGE PS               20   
11-12 ST JOHN'S LUTHERAN         18   
      GLEN HUNTLY PS             18   
 13   BIALIK COLLEGE             17.5 
14-15 ST MARY PS                 16.5 
      LUMEN CHRISTY CATHOLIC     16.5 
 16   MELBOURNE GRAMMAR GRIMWADE 16   
 17   CHRIST CHURCH GRAMMAR      15.5 
18-19 TOORAK PS                  15   
      ALTONA MEADOWS PS          15   
 20   SEABROOK PS                14.5 
 21   BADEN POWELL COLLEGE       13   
22-23 BELLBRAE PS                12.5 
      MIDDLE PARK PS             12.5 
 24   NORTH FITZROY PS           9.5  
 25   JAMES COOK PS              9    
26-27 WESTGROVE PS               7.5  
      RANGEVIEW PS               7.5  
 28   MYRNIONG PS                6    

Individual Standings

 Place  Name                   M/F   Loc Club                       Score
   1    Jay Landau                   901 Mount Scopus               7    
   2    Luka Armstrong-Wallis        773 Alphington PS              6.5  
  3-7   Sebastian Lindstrom          867 Wesley Elsternwick         6    
        Wilson Staples               583 Winters Flat PS            6    
        Jacqui Green           F     458 Alphington PS              6    
        Ethan Sweet                  454 Wesley Elsternwick         6    
        Matthew Hau                  690 Haileybury Newlands        6    
 8-14   Yikai Zhou                       Haileybury Newlands        5.5  
        Daniel Tran                  427 Flemington PS              5.5  
        Ben Murphy                       Spensley Street PS         5.5  
        Martine New            F     546 Wesley Elsternwick         5.5  
        Tristan Sweet                579 Wesley Elsternwick         5.5  
        Miro Iacuzzi                 595 Spensley Street PS         5.5  
        Finn Abbott                      Spensley Street PS         5.5  
 15-37  Henry Tremlett-Davies        252 Winters Flat PS            5    
        Alex Gerbert                     Wesley Elsternwick         5    
        Hunter Staples                   Winters Flat PS            5    
        Clark Higgins                    Wesley Elsternwick         5    
        Zac Simpson                      Spensley Street PS         5    
        Anna Tran              F     196 Flemington PS              5    
        Daniel Dessau                314 Toorak PS                  5    
        Darcy McRostie               278 Winters Flat PS            5    
        George Zhou                      Cambridge PS               5    
        Charlie Landau               306 Mount Scopus               5    
        Blake Thomas                     Geelong East PS            5    
        Justin Barnett                   Mount Scopus               5    
        Luca Collins                 532 Spensley Street PS         5    
        Kevin Deraniyagala               Cambridge PS               5    
        Lachlan Yu                   272 Haileybury Newlands        5    
        Jacob Day                        North Fitzroy PS           5    
        Robbie Green                 360 Alphington PS              5    
        Mitchell Wilson                  Spensley Street PS         5    
        Albert Ding                      Wesley Elsternwick         5    
        Theo Kakulas                     Spensley Street PS         5    
        Brendan Smith                    Geelong East PS            5    
        Maclellan Zhang              311 Haileybury Newlands        5    
        Max Eddington                527 Wesley Elsternwick         5    
 38-44  Gordon Addison                   Haileybury Castlefield     4.5  
        Emma Yu                F     224 Haileybury Newlands        4.5  
        Alex Goss                    494 Alphington PS              4.5  
        Harry Schultz                    St John's Lutheran         4.5  
        Daniel Beers                     Winters Flat PS            4.5  
        James Batterbury                 Spensley Street PS         4.5  
        Lochie Steinmeyer                Flemington PS              4.5  
 45-82  Taran Riszk                      Glen Huntly PS             4    
        Leon Paratz                      Bialik College             4    
        George Missailidis           544 Toorak PS                  4    
        Lucas O'Brien                    St Mary PS                 4    
        Archie Critchell                 Alphington PS              4    
        Jack Drew                        Flemington PS              4    
        Hanlin Au Yeung                  Haileybury Castlefield     4    
        Kipling Abbott               233 Spensley Street PS         4    
        Peter Frangos                    Melbourne Grammar Grimwade 4    
        Nicholas Allen                   St John's Lutheran         4    
        Theo Mellick Cooper              Winters Flat PS            4    
        Connor Senn-Sanger           421 Alphington PS              4    
        Denver Terrill                   Geelong East PS            4    
        Atheek Obdal                     Westgrove PS               4    
        Sophie Davis           F     482 Altona Meadows PS          4    
        Connor Pan                       Middle Park PS             4    
        Lachlan McConnell                Cambridge PS               4    
        Tom Langford                     Christ Church Grammar      4    
        Sahel Shabnam                    James Cook PS              4    
        Sean Roe                         Rangeview PS               4    
        James Dong                       Haileybury Castlefield     4    
        Dustin Feldman                   Bialik College             4    
        Austin Haywood                   Winters Flat PS            4    
        Jordan McGuire                   Baden Powell College       4    
        Peshala Dissanayake              Christ Church Grammar      4    
        Patrick Irwin                    Christ Church Grammar      4    
        Julian Stanley                   Spensley Street PS         4    
        Caoimhin Corcoran                Flemington PS              4    
        Steven Wang                  216 Seabrook PS                4    
        Angus McMurtrie                  Bellbrae PS                4    
        Darcy Jaks-Adams                 Haileybury Castlefield     4    
        Darien Lupton                    Winters Flat PS            4    
        Metteya Abhijit Gharde           Glen Huntly PS             4    
        Oscar Miltz                      Mount Scopus               4    
        Henry Gildea                     St Mary PS                 4    
        Mark Jakubiec                    Lumen Christy Catholic     4    
        Ryan Kramer                      Flemington PS              4    
        Wilbur Renny                     Bellbrae PS                4    
 83-96  James Kelly                      Geelong East PS            3.5  
        Kieran Wolfe                     Glen Huntly PS             3.5  
        Egan Lye                         Christ Church Grammar      3.5  
        Joanne Tey             F         Lumen Christy Catholic     3.5  
        Forest Lin                       Altona Meadows PS          3.5  
        Daniel King                      Bialik College             3.5  
        Ethan Reardon                    Wesley Elsternwick         3.5  
        Abejeet Pulla                    Glen Huntly PS             3.5  
        Takshil Kamineni                 Toorak PS                  3.5  
        Milly Schultz          F         St John's Lutheran         3.5  
        Maddison Conti         F         Altona Meadows PS          3.5  
        Matthew Cobb                 297 Rangeview PS               3.5  
        Luke Massey                      Geelong East PS            3.5  
        Michael Sun                      Haileybury Castlefield     3.5  
97-135  Michael Zheng                    Wesley Elsternwick         3    
        Darko Trkulja                    James Cook PS              3    
        Cameron Miller                   Wesley Elsternwick         3    
        Evan Margaritis                  Glen Huntly PS             3    
        Alexandra King         F         Lumen Christy Catholic     3    
        Roxanne King           F         Lumen Christy Catholic     3    
        Xavier Nguyen                    Melbourne Grammar Grimwade 3    
        Romeo Martinez                   Seabrook PS                3    
        Ricky Roy                        Cambridge PS               3    
        Brendan Gan                      Baden Powell College       3    
        Xavier Tolland                   St Mary PS                 3    
        Sophia Franklin        F         Lumen Christy Catholic     3    
        Lillian Green          F         Alphington PS              3    
        Aaron Mills                      Cambridge PS               3    
        Angus Leckey                     Middle Park PS             3    
        Seth Low                         Seabrook PS                3    
        Elliot Gaspar                    Bialik College             3    
        Gavriel Sher                     Mount Scopus               3    
        Zeki Buggy                       Bellbrae PS                3    
        Jean-Baptiste Donnelly           Melbourne Grammar Grimwade 3    
        Yash Jain                        Glen Huntly PS             3    
        William Baum                     St John's Lutheran         3    
        Archie Antonopoulos              Haileybury Castlefield     3    
        Max Ogle                         St John's Lutheran         3    
        Marcus Antippa                   Haileybury Castlefield     3    
        Asher Butcher                    Winters Flat PS            3    
        Albert Joscelyne                 Melbourne Grammar Grimwade 3    
        Brodie Nash                  100 Haileybury Newlands        3    
        Nathan Needleman                 Bialik College             3    
        Raquel Candido         F         Cambridge PS               3    
        Nick Martini                     St Mary PS                 3    
        Lehan Jayatilake                 Cambridge PS               3    
        Isaac Itescu                     Mount Scopus               3    
        Charlie Harris                   Winters Flat PS            3    
        Gabe McCoy                       Winters Flat PS            3    
        Guillaume Delvaen                North Fitzroy PS           3    
        Jude Ballantyne                  Melbourne Grammar Grimwade 3    
        Michael Frangos                  Melbourne Grammar Grimwade 3    
        Najib Farhan                     Cambridge PS               3    
136-144 Alexi Missailidis            100 Toorak PS                  2.5  
        Ray Lim                          Seabrook PS                2.5  
        Matthew Sabarez                  Baden Powell College       2.5  
        Jamie Sobel                      Bialik College             2.5  
        Zac Goldman                      Mount Scopus               2.5  
        Louis Main-Mills                 St Mary PS                 2.5  
        Callum Thomson                   Cambridge PS               2.5  
        Thomas Antonis                   Haileybury Castlefield     2.5  
        Ben Murdoch                      Haileybury Castlefield     2.5  
145-165 Kartik Maddula                   Cambridge PS               2    
        Chloe Martello         F         Haileybury Castlefield     2    
        Zac Palonek                      Myrniong PS                2    
        Sean Silva                       James Cook PS              2    
        Emma White             F         Myrniong PS                2    
        Patrick Ma                       Seabrook PS                2    
        Jacob Nathan                     Mount Scopus               2    
        Aidan Sinclair                   Middle Park PS             2    
        William Rofe                     St John's Lutheran         2    
        Alex Ward                        Middle Park PS             2    
        Sam Konidaris                    Melbourne Grammar Grimwade 2    
        Alia Polard                      Altona Meadows PS          2    
        Massimo Caminiti                 Haileybury Castlefield     2    
        Aiden Hawke                      Lumen Christy Catholic     2    
        Adnan Hadzic                     Cambridge PS               2    
        Joshua Scott                     Altona Meadows PS          2    
        Liam Kirkpatrick                 Alphington PS              2    
        Ahmed Mohamed                    Westgrove PS               2    
        Jake Golshevsky                  Mount Scopus               2    
        Manav Kamboj                     Baden Powell College       2    
        Evan Smorgon                     Mount Scopus               2    
166-175 Athanasios Pirpiris              Melbourne Grammar Grimwade 1.5  
        Jake Axarlis                     Bialik College             1.5  
        Martin Anderson                  Middle Park PS             1.5  
        Tom Roberts                      Bellbrae PS                1.5  
        Austin Williams                  St Mary PS                 1.5  
        Sascha Pereira                   North Fitzroy PS           1.5  
        Dan Skymmar                      Baden Powell College       1.5  
        Laura Puronpaa         F         Westgrove PS               1.5  
        Jake Symons                      Bialik College             1.5  
        Rayyaan Khaleel                  Glen Huntly PS             1.5  
176-178 Annabel Muir           F         Myrniong PS                1    
        Sam Springfield                  Myrniong PS                1    
        Oliver Sallay                    Glen Huntly PS             1    
179-180 Julian Vernon                    Mount Scopus               0.5  
        Dalvin Shermis-Fox               Glen Huntly PS             0.5  

Crosstable

No  Name                   ACF Total   1     2     3     4     5     6     7  
1   Jay Landau             901 7      83:W  50:W  52:W   6:W  11:W  12:W   3:W
2   Luka Armstrong-Wallis  773 6.5    88:W 108:W 136:W   9:D  14:W  21:W  10:W
3   Sebastian Lindstrom    867 6     175:W  66:W  15:W  56:W   5:W   8:W   1:L
4   Wilson Staples         583 6     161:W  16:W  38:W  24:W   8:L  49:W  29:W
5   Jacqui Green           458 6      76:W  80:W  57:W  97:W   3:L  28:W  15:W
6   Ethan Sweet            454 6      85:W 123:W  19:W   1:L  83:W  46:W  26:W
7   Matthew Hau            690 6     102:W 106:W  20:L  79:W  50:W  55:W  16:W
8   Yikai Zhou                 5.5    32:W  65:W  22:W  40:W   4:W   3:L  12:D
9   Daniel Tran            427 5.5   150:W  91:W  25:W   2:D  13:W  10:L  43:W
10  Ben Murphy                 5.5    77:W  36:W  40:D  39:W  47:W   9:W   2:L
11  Martine New            546 5.5    81:W 109:W  43:W  17:W   1:L  30:D  38:W
12  Tristan Sweet          579 5.5   155:W  79:W  72:W  20:W  45:W   1:L   8:D
13  Miro Iacuzzi           595 5.5   101:W 113:W  54:W  21:D   9:L  45:W  18:W
14  Finn Abbott                5.5   176:W  41:D 107:W  60:W   2:L  87:W  39:W
15  Henry Tremlett-Davies  252 5      68:W  48:W   3:L  34:W  58:W  19:W   5:L
16  Alex Gerbert               5     139:W   4:L  48:W  98:W  27:W  31:W   7:L
17  Hunter Staples             5     163:W  26:W  27:W  11:L  54:W  29:L  52:W
18  Clark Higgins              5      25:L 173:W  82:W  59:W  24:W  22:W  13:L
19  Zac Simpson                5      53:W  51:W   6:L  69:W  20:W  15:L  73:W
20  Anna Tran              196 5     110:W  46:W   7:W  12:L  19:L 103:W  45:W
21  Daniel Dessau          314 5     100:W  99:W  98:W  13:D  42:W   2:L  30:D
22  Darcy McRostie         278 5      95:W  58:W   8:L  75:W  62:W  18:L  46:W
23  George Zhou                5     144:W  33:W  24:L 108:W  93:W  26:L  54:W
24  Charlie Landau         306 5     104:W 103:W  23:W   4:L  18:L 105:W  48:W
25  Blake Thomas               5      18:W 115:W   9:L  53:W  55:L 113:W  49:W
26  Justin Barnett             5     171:W  17:L 137:W 100:W  57:W  23:W   6:L
27  Luca Collins           532 5     111:W 130:W  17:L  67:W  16:L 101:W  66:W
28  Kevin Deraniyagala         5      41:L 176:W 104:W 114:W  56:W   5:L  57:W
29  Lachlan Yu             272 5      61:L 141:W 102:W 117:W  99:W  17:W   4:L
30  Jacob Day                  5     138:W  84:W  47:L 156:W  97:W  11:D  21:D
31  Robbie Green           360 5     141:W  61:W  97:L  70:W 101:W  16:L  78:W
32  Mitchell Wilson            5       8:L 145:W 123:W  94:W  49:L  83:W  55:W
33  Albert Ding                5      92:W  23:L 162:W  44:L 147:W  63:W  47:W
34  Theo Kakulas               5      84:L 138:W 149:W  15:L  59:W  97:W  56:W
35  Brendan Smith              5     106:L 102:L 161:W 112:W  70:W  50:W  51:W
36  Maclellan Zhang        311 5     146:W  10:L  88:L 150:W 107:W 111:W  58:W
37  Max Eddington          527 5     137:L 100:L 176:W 145:W 128:W  62:W  75:W
38  Gordon Addison             4.5   151:W  64:W   4:L  85:D  41:W  44:W  11:L
39  Emma Yu                224 4.5    74:W  60:D  90:W  10:L  85:W  42:W  14:L
40  Alex Goss              494 4.5    87:W  70:W  10:D   8:L  60:W  43:L  89:W
41  Harry Schultz              4.5    28:W  14:D  93:W  42:L  38:L  90:W  85:W
42  Daniel Beers               4.5    90:D 178:W  71:W  41:W  21:L  39:L  84:W
43  James Batterbury           4.5   166:W 152:W  11:L 103:W  44:D  40:W   9:L
44  Lochie Steinmeyer          4.5   109:L 111:W  91:W  33:W  43:D  38:L  87:W
45  Taran Riszk                4     126:W 124:W  59:W  47:W  12:L  13:L  20:L
46  Leon Paratz                4     133:W  20:L 109:W  72:W  52:W   6:L  22:L
47  George Missailidis     544 4      62:W 159:W  30:W  45:L  10:L 100:W  33:L
48  Lucas O'Brien              4     143:W  15:L  16:L 106:W  72:W  53:W  24:L
49  Archie Critchell           4     105:W  98:L  68:W  89:W  32:W   4:L  25:L
50  Jack Drew                  4     180:W   1:L 110:W  86:W   7:L  35:L 104:W
51  Hanlin Au Yeung            4     147:W  19:L  62:L  68:W  74:W  92:W  35:L
52  Kipling Abbott         233 4     131:W 120:W   1:L  80:W  46:L  76:W  17:L
53  Peter Frangos              4      19:L 171:W  78:W  25:L  82:W  48:L 125:W
54  Nicholas Allen             4     125:W 114:W  13:L  88:W  17:L  99:W  23:L
55  Theo Mellick Cooper        4      64:L 151:W  95:W 147:W  25:W   7:L  32:L
56  Connor Senn-Sanger     421 4     145:W 137:W  86:W   3:L  28:L 104:W  34:L
57  Denver Terrill             4     158:W 118:W   5:L 116:W  26:L 108:W  28:L
58  Atheek Obdal               4     121:W  22:L 106:W 115:W  15:L 116:W  36:L
59  Sophie Davis           482 4     112:W  75:W  45:L  18:L  34:L 123:W 111:W
60  Connor Pan                 4     167:W  39:D  94:W  14:L  40:L 142:W  77:D
61  Lachlan McConnell          4      29:W  31:L  69:L 167:W 118:W  73:L 116:W
62  Tom Langford               4      47:L 177:W  51:W 124:W  22:L  37:L  97:W
63  Sahel Shabnam              4      65:L  83:L 135:W  81:W  67:W  33:L 101:W
64  Sean Roe                   4      55:W  38:L  67:L 130:W  66:L 109:W 117:W
65  James Dong                 4      63:W   8:L  99:L 110:W  89:D  71:D 100:W
66  Dustin Feldman             4     148:W   3:L 103:L 151:W  64:W  86:W  27:L
67  Austin Haywood             4      86:L 105:W  64:W  27:L  63:L 153:W 110:W
68  Jordan McGuire             4      15:L 143:W  49:L  51:L 133:W 126:W 113:W
69  Peshala Dissanayake        4     160:W  97:L  61:W  19:L 120:W  78:L  99:W
70  Patrick Irwin              4     142:W  40:L 148:W  31:L  35:L 152:W 103:W
71  Julian Stanley             4     140:D 127:W  42:L 132:W  87:L  65:D 102:W
72  Caoimhin Corcoran          4     153:W 149:W  12:L  46:L  48:L 120:W 112:W
73  Steven Wang            216 4      99:L 146:W 101:L 141:W  88:W  61:W  19:L
74  Angus McMurtrie            4      39:L 119:L 154:W 122:W  51:L 132:W 106:W
75  Darcy Jaks-Adams           4     179:W  59:L 160:W  22:L 149:W  98:W  37:L
76  Darien Lupton              4       5:L 154:W 115:L 139:W 121:W  52:L 118:W
77  Metteya Abhijit Gharde     4      10:L 104:L 125:W 146:D 127:W 138:W  60:D
78  Oscar Miltz                4     136:L 157:W  53:L 159:W 115:W  69:W  31:L
79  Henry Gildea               4     177:W  12:L 166:W   7:L 105:L 156:W 114:W
80  Mark Jakubiec              4     154:W   5:L 139:W  52:L  98:L 148:W 105:W
81  Ryan Kramer                4      11:L 174:W 119:L  63:L 168:W 124:W  98:W
82  Wilbur Renny               4     157:W 136:L  18:L 158:W  53:L 163:W 108:W
83  James Kelly                3.5     1:L  63:W  84:W 136:W   6:L  32:L  86:D
84  Kieran Wolfe               3.5    34:W  30:L  83:L 155:D 129:W  93:W  42:L
85  Egan Lye                   3.5     6:L 179:W 122:W  38:D  39:L 107:W  41:L
86  Joanne Tey                 3.5    67:W 122:W  56:L  50:L 117:W  66:L  83:D
87  Forest Lin                 3.5    40:L 142:D 170:W 129:W  71:W  14:L  44:L
88  Daniel King                3.5     2:L 180:W  36:W  54:L  73:L 136:D 142:W
89  Ethan Reardon              3.5   122:L 134:W 130:W  49:L  65:D  94:W  40:L
90  Abejeet Pulla              3.5    42:D 132:W  39:L 107:L 140:W  41:L 143:W
91  Takshil Kamineni           3.5   135:W   9:L  44:L 105:L 139:W 121:W  92:D
92  Milly Schultz              3.5    33:L 117:L 175:W 102:W 109:W  51:L  91:D
93  Maddison Conti             3.5   169:W 107:D  41:L 140:W  23:L  84:L 138:W
94  Matthew Cobb           297 3.5   127:D 140:W  60:L  32:L 146:W  89:L 137:W
95  Luke Massey                3.5    22:L 168:W  55:L 121:L 159:W 143:D 136:W
96  Michael Sun                3.5   159:L 112:L 145:L 176:W 169:W 128:D 140:W
97  Michael Zheng              3     164:W  69:W  31:W   5:L  30:L  34:L  62:L
98  Darko Trkulja              3     117:W  49:W  21:L  16:L  80:W  75:L  81:L
99  Cameron Miller             3      73:W  21:L  65:W 118:W  29:L  54:L  69:L
100 Evan Margaritis            3      21:L  37:W 126:W  26:L 119:W  47:L  65:L
101 Alexandra King             3      13:L 172:W  73:W 119:W  31:L  27:L  63:L
102 Roxanne King               3       7:L  35:W  29:L  92:L 177:W 119:W  71:L
103 Xavier Nguyen              3     168:W  24:L  66:W  43:L 126:W  20:L  70:L
104 Romeo Martinez             3      24:L  77:W  28:L 168:W 124:W  56:L  50:L
105 Ricky Roy                  3      49:L  67:L 134:W  91:W  79:W  24:L  80:L
106 Brendan Gan                3      35:W   7:L  58:L  48:L 166:W 147:W  74:L
107 Xavier Tolland             3     129:W  93:D  14:L  90:W  36:L  85:L 128:D
108 Sophia Franklin            3     172:W   2:L 120:W  23:L 153:W  57:L  82:L
109 Lillian Green              3      44:W  11:L  46:L 166:W  92:L  64:L 152:W
110 Aaron Mills                3      20:L 167:W  50:L  65:L 122:W 134:W  67:L
111 Angus Leckey               3      27:L  44:L 177:W 148:W 136:W  36:L  59:L
112 Seth Low                   3      59:L  96:W 118:L  35:L 167:W 115:W  72:L
113 Elliot Gaspar              3     165:W  13:L 147:L 131:W 114:W  25:L  68:L
114 Gavriel Sher               3     116:W  54:L 128:W  28:L 113:L 158:W  79:L
115 Zeki Buggy                 3     173:W  25:L  76:W  58:L  78:L 112:L 145:W
116 Jean-Baptiste Donnelly     3     114:L 125:W 131:W  57:L 156:W  58:L  61:L
117 Yash Jain                  3      98:L  92:W 152:W  29:L  86:L 154:W  64:L
118 William Baum               3     156:W  57:L 112:W  99:L  61:L 150:W  76:L
119 Archie Antonopoulos        3     120:L  74:W  81:W 101:L 100:L 102:L 150:W
120 Max Ogle                   3     119:W  52:L 108:L 163:W  69:L  72:L 158:W
121 Marcus Antippa             3      58:L 131:L 171:W  95:W  76:L  91:L 161:W
122 Asher Butcher              3      89:W  86:L  85:L  74:L 110:L 166:W 155:W
123 Albert Joscelyne           3     170:W   6:L  32:L 153:L 160:W  59:L 149:W
124 Brodie Nash            100 3     162:W  45:L 155:W  62:L 104:L  81:L 164:W
125 Nathan Needleman           3      54:L 116:L  77:L 179:W 164:W 157:W  53:L
126 Raquel Candido             3      45:L 144:W 100:L 162:W 103:L  68:L 153:W
127 Nick Martini               3      94:D  71:L 129:L 178:W  77:L 155:D 157:W
128 Lehan Jayatilake           3     149:L 153:W 114:L 160:W  37:L  96:D 107:D
129 Isaac Itescu               3     107:L 169:D 127:W  87:L  84:L 146:D 156:W
130 Charlie Harris             3     174:W  27:L  89:L  64:L 148:L 178:W 154:W
131 Gabe McCoy                 3      52:L 121:W 116:L 113:L 158:L 167:W 163:W
132 Guillaume Delvaen          3     178:D  90:L 169:W  71:L 152:D  74:L 162:W
133 Jude Ballantyne            3      46:L 162:L 153:L 173:W  68:L 151:W 147:W
134 Michael Frangos            3     152:L  89:L 105:L 180:W 151:W 110:L 148:W
135 Najib Farhan               3      91:L 147:L  63:L 172:W 150:L 176:W 146:W
136 Alexi Missailidis      100 2.5    78:W  82:W   2:L  83:L 111:L  88:D  95:L
137 Ray Lim                    2.5    37:W  56:L  26:L 152:D 142:L 170:W  94:L
138 Matthew Sabarez            2.5    30:L  34:L 157:D 169:W 155:W  77:L  93:L
139 Jamie Sobel                2.5    16:L 161:W  80:L  76:L  91:L 141:D 170:W
140 Zac Goldman                2.5    71:D  94:L 178:W  93:L  90:L 149:W  96:L
141 Louis Main-Mills           2.5    31:L  29:L 174:W  73:L 163:L 139:D 160:W
142 Callum Thomson             2.5    70:L  87:D 150:D 157:D 137:W  60:L  88:L
143 Thomas Antonis             2.5    48:L  68:L 151:L 170:W 145:W  95:D  90:L
144 Ben Murdoch                2.5    23:L 126:L 168:L 165:D 170:L 172:W 173:W
145 Kartik Maddula             2      56:L  32:L  96:W  37:L 143:L 165:W 115:L
146 Chloe Martello             2      36:L  73:L 179:W  77:D  94:L 129:D 135:L
147 Zac Palonek                2      51:L 135:W 113:W  55:L  33:L 106:L 133:L
148 Sean Silva                 2      66:L 175:W  70:L 111:L 130:W  80:L 134:L
149 Emma White                 2     128:W  72:L  34:L 164:W  75:L 140:L 123:L
150 Patrick Ma                 2       9:L 170:D 142:D  36:L 135:W 118:L 119:L
151 Jacob Nathan               2      38:L  55:L 143:W  66:L 134:L 133:L 177:W
152 Aidan Sinclair             2     134:W  43:L 117:L 137:D 132:D  70:L 109:L
153 William Rofe               2      72:L 128:L 133:W 123:W 108:L  67:L 126:L
154 Alex Ward                  2      80:L  76:L  74:L 171:W 161:W 117:L 130:L
155 Sam Konidaris              2      12:L 165:W 124:L  84:D 138:L 127:D 122:L
156 Alia Polard                2     118:L 158:W 159:W  30:L 116:L  79:L 129:L
157 Massimo Caminiti           2      82:L  78:L 138:D 142:D 162:W 125:L 127:L
158 Aiden Hawke                2      57:L 156:L 172:W  82:L 131:W 114:L 120:L
159 Adnan Hadzic               2      96:W  47:L 156:L  78:L  95:L 160:L 178:W
160 Joshua Scott               2      69:L 164:W  75:L 128:L 123:L 159:W 141:L
161 Liam Kirkpatrick           2       4:L 139:L  35:L 174:W 154:L 177:W 121:L
162 Ahmed Mohamed              2     124:L 133:W  33:L 126:L 157:L 168:W 132:L
163 Jake Golshevsky            2      17:L 166:L 180:W 120:L 141:W  82:L 131:L
164 Manav Kamboj               2      97:L 160:L 165:W 149:L 125:L 171:W 124:L
165 Evan Smorgon               2     113:L 155:L 164:L 144:D 178:D 145:L 176:W
166 Athanasios Pirpiris        1.5    43:L 163:W  79:L 109:L 106:L 122:L 168:D
167 Jake Axarlis               1.5    60:L 110:L 173:W  61:L 112:L 131:L 169:D
168 Martin Anderson            1.5   103:L  95:L 144:W 104:L  81:L 162:L 166:D
169 Tom Roberts                1.5    93:L 129:D 132:L 138:L  96:L 175:D 167:D
170 Austin Williams            1.5   123:L 150:D  87:L 143:L 144:W 137:L 139:L
171 Sascha Pereira             1.5    26:L  53:L 121:L 154:L 179:W 164:L 174:D
172 Dan Skymmar                1.5   108:L 101:L 158:L 135:L 173:D 144:L 180:W
173 Laura Puronpaa             1.5   115:L  18:L 167:L 133:L 172:D 174:W 144:L
174 Jake Symons                1.5   130:L  81:L 141:L 161:L 175:W 173:L 171:D
175 Rayyaan Khaleel            1.5     3:L 148:L  92:L 177:L 174:L 169:D 179:W
176 Annabel Muir               1      14:L  28:L  37:L  96:L 180:W 135:L 165:L
177 Sam Springfield            1      79:L  62:L 111:L 175:W 102:L 161:L 151:L
178 Oliver Sallay              1     132:D  42:L 140:L 127:L 165:D 130:L 159:L
179 Julian Vernon              .5     75:L  85:L 146:L 125:L 171:L 180:D 175:L
180 Dalvin Shermis-Fox         .5     50:L  88:L 163:L 134:L 176:L 179:D 172:L



Comments