2014 Chess Victoria Inter-school Secondary Open Final

Place School                         Score
  1   MELBOURNE HIGH                 29   
  2   BALWYN HIGH                    27   
  3   GLEN WAVERLEY SC               25.5 
  4   BOX HILL HIGH                  25   
  5   SCOTCH COLLEGE                 24.5 
  6   ST. IGNATIUS COLLEGE           22.5 
  7   CAMBERWELL GRAMMAR             20.5 
 8-9  PENLEIGH & ESSENDON GRAMMAR    20   
      EAST DONCASTER SC              20   
 10   BRIGHTON GRAMMAR               19   
 11   EMMANUEL COLLEGE WARRNAMBOOL   13   
12-13 ST. HELENA SS                  12   
      KOONUNG SC                     12   
14-15 KARDINIA INTERNATIONAL COLLEGE 11   
      WESTERN HEIGHTS COLLEGE        11   
 16   SUZANNE CORY HIGH              9.5  
 17   THE KNOX SCHOOL                8.5  
 18   GEELONG COLLEGE                6.5  
19-20 COPPERFIELD COLLEGE            6    
      SCORESBY SC                    6    
 21   ELTHAM HIGH                    5    
22-23 CAMBERWELL GIRLS               4.5  
      GLADSTONE PARK SC              4.5  
24-25 PATTERSON RIVER SC             4    
      SIENA COLLEGE                  4    
 26   MARYMEDE CC                    3.5  

Individual Standings

 Place  Name                  Gender ACF  Club                           Score
   1    Kai Jie Soo                  1750 Box Hill High                  7    
  2-6   Karl Zelesco                 2147 Balwyn High                    6    
        Tristan Krstevski            1551 Balwyn High                    6    
        Anurag Sannidhanam           1483 Melbourne High                 6    
        Max Chew Lee                 1786 Melbourne High                 6    
        John Ni                      1397 Melbourne High                 6    
 7-12   Victor Fagundes                   Melbourne High                 5.5  
        Ari Dale                     2210 Melbourne High                 5.5  
        Kevin E Fan                  1634 Scotch College                 5.5  
        Michael Chan                 1989 Glen Waverley SC               5.5  
        Allen Yu                     1675 Melbourne High                 5.5  
        Zhi Lin Guo            F     1462 Balwyn High                    5.5  
 13-30  Zachary Loh                  1818 Glen Waverley SC               5    
        Cameron Yung                 1316 Eltham High                    5    
        Kris Chan                    1622 Glen Waverley SC               5    
        Haran Salasan                1349 The Knox School                5    
        Alec Yu                      1306 Glen Waverley SC               5    
        Carl Dingfelder              1205 Box Hill High                  5    
        Matthew Cheah                1290 Scotch College                 5    
        Mingus Gu Yang               999  Glen Waverley SC               5    
        Kyle Gibson                  1523 Box Hill High                  5    
        Nicholas Vella               815  St. Ignatius College           5    
        Vi-King Chin                      Camberwell Grammar             5    
        Ryan Lumpreiks               1251 Balwyn High                    5    
        Kent Baden                        St. Ignatius College           5    
        Tymon Shih                   1054 Melbourne High                 5    
        Andreas Andrews                   St. Helena SS                  5    
        Alvin Yuen                        Melbourne High                 5    
        Jonas Tang                   1028 Scotch College                 5    
        James Kerr-Nelson                 St. Ignatius College           5    
 31-40  Alanna Chew Lee        F     1190 Camberwell Girls               4.5  
        Kevin (Scotch) Yu            1192 Scotch College                 4.5  
        Raymond Siu                  1013 Camberwell Grammar             4.5  
        Dominic Lai                  1159 Balwyn High                    4.5  
        Jason Chew                   1442 Scotch College                 4.5  
        Adam Kues                    956  Camberwell Grammar             4.5  
        Abbas Omar                        Gladstone Park SC              4.5  
        Ming Yi Wu                        Scotch College                 4.5  
        Matheson McEwen                   St. Ignatius College           4.5  
        David Chin                   783  Balwyn High                    4.5  
 41-72  Hamish Jones                 1127 Box Hill High                  4    
        Joseph Ibrahim               811  Penleigh & Essendon Grammar    4    
        Isaac Zhao                   973  Scotch College                 4    
        Douglas Dias                 696  Melbourne High                 4    
        Sammy Nouri                       East Doncaster SC              4    
        Chenuka Wijayasinghe              Penleigh & Essendon Grammar    4    
        Kai-Yee Hall                 464  Brighton Grammar               4    
        Barry Zhong                       Glen Waverley SC               4    
        Damian Picone                692  East Doncaster SC              4    
        Sasha Parsons                1192 Brighton Grammar               4    
        Leon Yeung                        Penleigh & Essendon Grammar    4    
        Yang Wu                      603  East Doncaster SC              4    
        Chamath Wickramasinghe            Penleigh & Essendon Grammar    4    
        Stephen Craigh                    Scoresby SC                    4    
        Phillip Guo                       Brighton Grammar               4    
        Zeeshan Malik                     Suzanne Cory High              4    
        Davin Mark                        East Doncaster SC              4    
        Alexander Gunning            1015 Glen Waverley SC               4    
        Michael Chang                613  Scotch College                 4    
        Kelvin Liu                   1234 Kardinia International College 4    
        Steven Chen                  853  Melbourne High                 4    
        Finton Chu                   663  East Doncaster SC              4    
        Mitchell McFadzean                Scotch College                 4    
        Nathan Ip                         Balwyn High                    4    
        Somesh Mehra                 560  Balwyn High                    4    
        Jack Coleman                 696  Brighton Grammar               4    
        Laurie Ibrahim               540  Penleigh & Essendon Grammar    4    
        Panayiotis Andrews                St. Helena SS                  4    
        Adrian Lam                   767  Box Hill High                  4    
        Xavier Gibbons                    Patterson River SC             4    
        Danielle Gilmartin     F          Siena College                  4    
        Ewan Lee                     883  Balwyn High                    4    
 73-84  Oliver Soo                   807  Geelong College                3.5  
        David Le                          Penleigh & Essendon Grammar    3.5  
        Chris Michaels                    Copperfield College            3.5  
        Aaron D'Souza                     Marymede CC                    3.5  
        James Pham                        Penleigh & Essendon Grammar    3.5  
        Daniel Qin                   735  Scotch College                 3.5  
        Alex Ratiu                        Koonung SC                     3.5  
        Manav Patel                  522  Balwyn High                    3.5  
        Matthew Krotsis                   Penleigh & Essendon Grammar    3.5  
        Sharen Mahesan         F          Balwyn High                    3.5  
        Kevin Kim                    616  Balwyn High                    3.5  
        Erwin Yii                         Camberwell Grammar             3.5  
85-118  Calvin Nest                       Box Hill High                  3    
        Lachlan Pham                 454  Balwyn High                    3    
        Kai Tik Lau                       Glen Waverley SC               3    
        Sean Cutter                  728  Camberwell Grammar             3    
        Henry Teo                    485  Scotch College                 3    
        Josh Spriggins               451  St. Ignatius College           3    
        Edmund Chow                  181  Balwyn High                    3    
        Tom Herbert                       Emmanuel College Warrnambool   3    
        William Speyer                    Brighton Grammar               3    
        Srivaths Rajagopalan              Balwyn High                    3    
        Tim Bunnage                  831  Box Hill High                  3    
        Ryan Blundell                     Emmanuel College Warrnambool   3    
        Henry Tang                        Brighton Grammar               3    
        Andy Lau                          Box Hill High                  3    
        Mitch Kelly                       Brighton Grammar               3    
        Alexander Darzins            588  Balwyn High                    3    
        Carole Haddad          F     302  Penleigh & Essendon Grammar    3    
        Keshav Mehra                      Balwyn High                    3    
        Liam Savery                       Emmanuel College Warrnambool   3    
        Chao Yi Cheng                838  Box Hill High                  3    
        Jamie Lee                         Glen Waverley SC               3    
        Matthew Brown                     Penleigh & Essendon Grammar    3    
        Mark Yin                          Penleigh & Essendon Grammar    3    
        Victor Jakobus                    Brighton Grammar               3    
        Kevin (2003) Chen                 Balwyn High                    3    
        Jack Ryan                         Kardinia International College 3    
        Nathan Cheng                 154  Scotch College                 3    
        Justin Zhao                  606  Scotch College                 3    
        Ryan Nguyen                       Penleigh & Essendon Grammar    3    
        Matthew E Cheah                   Penleigh & Essendon Grammar    3    
        Raphael Andrews                   St. Helena SS                  3    
        Kyle Devine                       Penleigh & Essendon Grammar    3    
        Sehaj Singh                       Suzanne Cory High              3    
        Jasper Dyst                       Western Heights College        3    
119-124 Mario Asaad                       Copperfield College            2.5  
        Shashwat Piparaiya                Glen Waverley SC               2.5  
        Eng Soon Lim                      Koonung SC                     2.5  
        Raymond Chen                      The Knox School                2.5  
        Alexey Mitnuvetsky                Brighton Grammar               2.5  
        Isabella Pacillo       F          Penleigh & Essendon Grammar    2.5  
125-145 Sam Coutts                        Emmanuel College Warrnambool   2    
        Stanley Lin                       Koonung SC                     2    
        Daniel McLeod                     Koonung SC                     2    
        Tim Turoczy                       Emmanuel College Warrnambool   2    
        Jonathan Latti               398  Balwyn High                    2    
        Kelvin Tran                       Penleigh & Essendon Grammar    2    
        Hong Yu Lim                       Koonung SC                     2    
        Amber Condell          F     416  Penleigh & Essendon Grammar    2    
        Shraddha Tipirneni                Penleigh & Essendon Grammar    2    
        James Woof                        Western Heights College        2    
        Rixon Wong                        Penleigh & Essendon Grammar    2    
        Owen Lui                          Brighton Grammar               2    
        Darcy Curran                      Emmanuel College Warrnambool   2    
        Adam Wade                         Scoresby SC                    2    
        Anisha Amarasekera                Penleigh & Essendon Grammar    2    
        Kristian Ratskos                  Penleigh & Essendon Grammar    2    
        Jed Gleeson                       Emmanuel College Warrnambool   2    
        Bailey Hall                       Western Heights College        2    
        Jack Nguyen                       Western Heights College        2    
        Larry Liu                         Kardinia International College 2    
        Nicholas Maher                    Western Heights College        2    
146-147 Hugh Cornett                      Emmanuel College Warrnambool   1.5  
        Justin Sunario                    Suzanne Cory High              1.5  
148-155 Gabe Nolan                        Geelong College                1    
        Lincoln Luther                    Kardinia International College 1    
        Connor King                       Kardinia International College 1    
        Remy Stanasich                    Geelong College                1    
        Devon Quick                       Emmanuel College Warrnambool   1    
        Calum Boyce                       Geelong College                1    
        Angad Singh                       The Knox School                1    
        Sumedha Sethupathy                Suzanne Cory High              1    
156     Jye Barker                        Emmanuel College Warrnambool   0    

Crosstable

No  Name               Gen ACF  Total   1     2     3     4     5     6     7  
1   Kai Jie Soo            1750 7      23:W  89:W  34:W  14:W   2:W  13:W  11:W
2   Karl Zelesco           2147 6     136:W  44:W  18:W   6:W   1:L  26:W   9:W
3   Tristan Krstevski      1551 6      57:W  85:W  33:W   8:D   5:D  18:W  16:W
4   Anurag Sannidhanam     1483 6     156:W  64:W  20:W  10:L  33:W  34:W  24:W
5   Max Chew Lee           1786 6      97:W  80:W  31:D  43:W   3:D  19:W  17:W
6   John Ni                1397 6     125:W  94:W  48:W   2:L  59:W  29:W  13:W
7   Victor Fagundes             5.5    22:W  60:W  17:W   9:L  50:W  14:W  12:D
8   Ari Dale               2210 5.5    99:W  49:W  19:W   3:D  35:W   9:L  31:W
9   Kevin E Fan            1634 5.5   119:W  86:W  58:W   7:W  10:D   8:W   2:L
10  Michael Chan           1989 5.5   123:W  62:W  50:W   4:W   9:D  11:L  35:W
11  Allen Yu               1675 5.5    84:W  47:W  41:W  35:D  31:W  10:W   1:L
12  Zhi Lin Guo         F  1462 5.5    96:W  98:W  73:W  13:L  49:W  41:W   7:D
13  Zachary Loh            1818 5      93:W 100:W  24:W  12:W  16:W   1:L   6:L
14  Cameron Yung           1316 5     141:W  55:W  25:W   1:L  52:W   7:L  47:W
15  Kris Chan              1622 5      75:W  90:W  29:W  16:L  43:W  24:L  32:W
16  Haran Salasan          1349 5     137:W 108:W  78:W  15:W  13:L  22:W   3:L
17  Alec Yu                1306 5      92:W 126:W   7:L  40:W  36:W  61:W   5:L
18  Carl Dingfelder        1205 5     148:W  76:W   2:L  94:W  28:W   3:L  45:W
19  Matthew Cheah          1290 5     103:W  79:W   8:L  86:W  20:W   5:L  44:W
20  Mingus Gu Yang         999  5     110:W  54:W   4:L  37:W  19:L  96:W  63:W
21  Kyle Gibson            1523 5      45:W 109:W  43:L  47:W  22:L  55:W  49:W
22  Nicholas Vella         815  5       7:L 153:W  92:W  87:W  21:W  16:L  51:W
23  Vi-King Chin                5       1:L 135:W 155:W  41:L  69:W  50:W  60:W
24  Ryan Lumpreiks         1251 5     128:W 127:W  13:L  90:W  75:W  15:W   4:L
25  Kent Baden                  5     132:W  42:W  14:L  89:W  32:L  85:W  61:W
26  Tymon Shih             1054 5      48:L 128:W 125:W  97:W  27:W   2:L  54:W
27  Andreas Andrews             5      86:L  57:W 108:W  44:W  26:L 101:W  42:W
28  Alvin Yuen                  5      42:L 132:W 100:W  95:W  18:L  62:W  41:W
29  Jonas Tang             1028 5     150:W 130:W  15:L 119:W  56:W   6:L  46:W
30  James Kerr-Nelson           5     129:W  73:L  98:W  52:L  94:W  91:W  43:W
31  Alanna Chew Lee     F  1190 4.5    87:W  74:W   5:D  32:W  11:L  39:W   8:L
32  Kevin (Scotch) Yu      1192 4.5    37:D  72:W  39:W  31:L  25:W  74:W  15:L
33  Raymond Siu            1013 4.5   149:W  46:W   3:L  45:W   4:L  75:D  76:W
34  Dominic Lai            1159 4.5   105:W 133:W   1:L  99:W  53:W   4:L  37:D
35  Jason Chew             1442 4.5   146:W 102:W  88:W  11:D   8:L  73:W  10:L
36  Adam Kues              956  4.5   121:W  38:D  37:D  48:W  17:L  76:D  74:W
37  Abbas Omar                  4.5    32:D 122:W  36:D  20:L 129:W  95:W  34:D
38  Ming Yi Wu                  4.5    67:W  36:D  40:L  42:L 146:W  88:W  73:W
39  Matheson McEwen             4.5   101:W  40:D  32:L 103:W  88:W  31:L  78:W
40  David Chin             783  4.5   139:W  39:D  38:W  17:L  74:L 119:W  75:W
41  Hamish Jones           1127 4     120:W  77:W  11:L  23:W  46:W  12:L  28:L
42  Joseph Ibrahim         811  4      28:W  25:L 121:D  38:W  54:D  48:W  27:L
43  Isaac Zhao             973  4     131:W  51:W  21:W   5:L  15:L  92:W  30:L
44  Douglas Dias           696  4     113:W   2:L 127:W  27:L  57:W  53:W  19:L
45  Sammy Nouri                 4      21:L  68:W 114:W  33:L  83:W  58:W  18:L
46  Chenuka Wijayasinghe        4      52:W  33:L  91:W  62:W  41:L  59:W  29:L
47  Kai-Yee Hall           464  4     115:W  11:L 140:W  21:L  77:W  56:W  14:L
48  Barry Zhong                 4      26:W 114:W   6:L  36:L 111:W  42:L 100:W
49  Damian Picone          692  4     124:W   8:L 131:W  77:W  12:L  87:W  21:L
50  Sasha Parsons          1192 4     151:W 106:W  10:L  85:W   7:L  23:L 111:W
51  Leon Yeung                  4      65:W  43:L 109:W  59:L  90:W  52:W  22:L
52  Yang Wu                603  4      46:L 150:W 106:W  30:W  14:L  51:L  87:W
53  Chamath Wickramasing        4     112:W  58:L  64:W  78:W  34:L  44:L  86:W
54  Stephen Craigh              4     134:W  20:L 102:W  88:D  42:D  89:W  26:L
55  Phillip Guo                 4     145:W  14:L  56:L  68:W 134:W  21:L  95:W
56  Zeeshan Malik               4      91:W  88:L  55:W  82:W  29:L  47:L  90:W
57  Davin Mark                  4       3:L  27:L 135:W 155:W  44:L 114:W 112:W
58  Alexander Gunning      1015 4     144:W  53:W   9:L  75:L  99:W  45:L  94:W
59  Michael Chang          613  4     130:L 120:W  79:W  51:W   6:L  46:L  92:W
60  Kelvin Liu             1234 4     153:W   7:L 146:W 111:W  61:L  93:W  23:L
61  Steven Chen            853  4     127:L 148:W 141:W  76:W  60:W  17:L  25:L
62  Finton Chu             663  4     140:W  10:L 126:W  46:L 137:W  28:L  93:W
63  Mitchell McFadzean          4      77:L 101:W  85:L 108:W 102:W  86:W  20:L
64  Nathan Ip                   4     147:W   4:L  53:L 113:W  76:L 135:W 104:W
65  Somesh Mehra           560  4      51:L 149:W  74:L  79:W  92:L 120:W 107:W
66  Jack Coleman           696  4      74:L  87:L 120:L 105:W 139:W 103:W  85:W
67  Laurie Ibrahim         540  4      38:L 121:L 105:D 123:W 147:W 104:D  96:W
68  Panayiotis Andrews          4      90:L  45:L 152:W  55:L 148:W  97:W  91:W
69  Adrian Lam             767  4     106:L 151:W  87:L 126:W  23:L 137:W 102:W
70  Xavier Gibbons              4      73:L  91:L 136:W 132:W  85:L 129:W  89:W
71  Danielle Gilmartin  F       4      89:L 119:L 156:W  93:L 132:W 123:W 101:W
72  Ewan Lee               883  4     126:L  32:L 151:W 131:W  93:L 125:W  98:W
73  Oliver Soo             807  3.5    70:W  30:W  12:L  74:D  81:W  35:L  38:L
74  David Le                    3.5    66:W  31:L  65:W  73:D  40:W  32:L  36:L
75  Chris Michaels              3.5    15:L 115:W 134:W  58:W  24:L  33:D  40:L
76  Aaron D'Souza               3.5    95:W  18:L  83:W  61:L  64:W  36:D  33:L
77  James Pham                  3.5    63:W  41:L  80:W  49:L  47:L  82:D 119:W
78  Daniel Qin             735  3.5   116:W 155:W  16:L  53:L 119:D  81:W  39:L
79  Alex Ratiu                  3.5   104:W  19:L  59:L  65:L 143:W 109:W  80:D
80  Manav Patel            522  3.5   107:W   5:L  77:L 106:W  87:L 131:W  79:D
81  Matthew Krotsis             3.5    88:L  82:D 104:W 121:W  73:L  78:L 129:W
82  Sharen Mahesan      F       3.5   122:L  81:D 112:W  56:L 130:D  77:D 121:W
83  Kevin Kim              616  3.5   133:L 144:W  76:L 110:W  45:L 128:W  84:D
84  Erwin Yii                   3.5    11:L 138:L 107:L 149:W 133:W 134:W  83:D
85  Calvin Nest                 3     142:W   3:L  63:W  50:L  70:W  25:L  66:L
86  Lachlan Pham           454  3      27:W   9:L 113:W  19:L 128:W  63:L  53:L
87  Kai Tik Lau                 3      31:L  66:W  69:W  22:L  80:W  49:L  52:L
88  Sean Cutter            728  3      81:W  56:W  35:L  54:D  39:L  38:L 105:D
89  Henry Teo              485  3      71:W   1:L 116:W  25:L 125:W  54:L  70:L
90  Josh Spriggins         451  3      68:W  15:L 130:W  24:L  51:L 126:W  56:L
91  Edmund Chow            181  3      56:L  70:W  46:L 140:W 107:W  30:L  68:L
92  Tom Herbert                 3      17:L 143:W  22:L 142:W  65:W  43:L  59:L
93  William Speyer              3      13:L 113:L 139:W  71:W  72:W  60:L  62:L
94  Srivaths Rajagopalan        3     118:W   6:L 138:W  18:L  30:L 130:W  58:L
95  Tim Bunnage            831  3      76:L 105:W 110:W  28:L  97:W  37:L  55:L
96  Ryan Blundell               3      12:L 117:L 115:W 122:W 100:W  20:L  67:L
97  Henry Tang                  3       5:L 107:W 122:W  26:L  95:L  68:L 138:W
98  Andy Lau                    3     138:W  12:L  30:L 107:L 140:W 115:W  72:L
99  Mitch Kelly                 3       8:L 124:W 117:W  34:L  58:L 107:L 130:W
100 Alexander Darzins      588  3     135:W  13:L  28:L 127:W  96:L 110:W  48:L
101 Carole Haddad       F  302  3      39:L  63:L 144:W 138:W 120:W  27:L  71:L
102 Keshav Mehra                3     154:W  35:L  54:L 133:W  63:L 113:W  69:L
103 Liam Savery                 3      19:L 104:D 142:W  39:L 109:D  66:L 135:W
104 Chao Yi Cheng          838  3      79:L 103:D  81:L 124:W 121:W  67:D  64:L
105 Jamie Lee                   3      34:L  95:L  67:D  66:L 124:W 146:W  88:D
106 Matthew Brown               3      69:W  50:L  52:L  80:L 112:L 143:W 136:W
107 Mark Yin                    3      80:L  97:L  84:W  98:W  91:L  99:W  65:L
108 Victor Jakobus              3     143:W  16:L  27:L  63:L 116:L 133:W 139:W
109 Kevin (2003) Chen           3     117:W  21:L  51:L 130:D 103:D  79:L 126:W
110 Jack Ryan                   3      20:L 112:W  95:L  83:L 117:W 100:L 134:W
111 Nathan Cheng           154  3     155:L 139:W 133:W  60:L  48:L 116:W  50:L
112 Justin Zhao            606  3      53:L 110:L  82:L 150:W 106:W 127:W  57:L
113 Ryan Nguyen                 3      44:L  93:W  86:L  64:L 136:W 102:L 137:W
114 Matthew E Cheah             3     152:W  48:L  45:L 120:L 138:W  57:L 127:W
115 Raphael Andrews             3      47:L  75:L  96:L 152:W 141:W  98:L 128:W
116 Kyle Devine                 3      78:L 136:W  89:L 129:L 108:W 111:L 125:W
117 Sehaj Singh                 3     109:L  96:W  99:L 125:L 110:L 149:W 141:W
118 Jasper Dyst                 3      94:L 125:L 128:L 148:L   0:W 151:W 131:W
119 Mario Asaad                 2.5     9:L  71:W 147:W  29:L  78:D  40:L  77:L
120 Shashwat Piparaiya          2.5    41:L  59:L  66:W 114:W 101:L  65:L 122:D
121 Eng Soon Lim                2.5    36:L  67:W  42:D  81:L 104:L 147:W  82:L
122 Raymond Chen                2.5    82:W  37:L  97:L  96:L 131:L 132:W 120:D
123 Alexey Mitnuvetsky          2.5    10:L 140:L 124:D  67:L 156:W  71:L 147:W
124 Isabella Pacillo    F       2.5    49:L  99:L 123:D 104:L 105:L 152:W 142:W
125 Sam Coutts                  2       6:L 118:W  26:L 117:W  89:L  72:L 116:L
126 Stanley Lin                 2      72:W  17:L  62:L  69:L 142:W  90:L 109:L
127 Daniel McLeod               2      61:W  24:L  44:L 100:L 145:W 112:L 114:L
128 Tim Turoczy                 2      24:L  26:L 118:W 145:W  86:L  83:L 115:L
129 Jonathan Latti         398  2      30:L 131:L 149:W 116:W  37:L  70:L  81:L
130 Kelvin Tran                 2      59:W  29:L  90:L 109:D  82:D  94:L  99:L
131 Hong Yu Lim                 2      43:L 129:W  49:L  72:L 122:W  80:L 118:L
132 Amber Condell       F  416  2      25:L  28:L 150:W  70:L  71:L 122:L 149:W
133 Shraddha Tipirneni          2      83:W  34:L 111:L 102:L  84:L 108:L 151:W
134 James Woof                  2      54:L 152:W  75:L 141:W  55:L  84:L 110:L
135 Rixon Wong                  2     100:L  23:L  57:L 153:W 151:W  64:L 103:L
136 Owen Lui                    2       2:L 116:L  70:L 144:W 113:L 154:W 106:L
137 Darcy Curran                2      16:L 142:L 154:W 143:W  62:L  69:L 113:L
138 Adam Wade                   2      98:L  84:W  94:L 101:L 114:L 148:W  97:L
139 Anisha Amarasekera          2      40:L 111:L  93:L 156:W  66:L 145:W 108:L
140 Kristian Ratskos            2      62:L 123:W  47:L  91:L  98:L 141:L 148:W
141 Jed Gleeson                 2      14:L 145:W  61:L 134:L 115:L 140:W 117:L
142 Bailey Hall                 2      85:L 137:W 103:L  92:L 126:L 144:W 124:L
143 Jack Nguyen                 2     108:L  92:L 153:W 137:L  79:L 106:L 156:W
144 Larry Liu                   2      58:L  83:L 101:L 136:L 152:W 142:L 154:W
145 Nicholas Maher              2      55:L 141:L 148:W 128:L 127:L 139:L 150:W
146 Hugh Cornett                1.5    35:L 154:W  60:L 147:D  38:L 105:L 153:-
147 Justin Sunario              1.5    64:L 156:W 119:L 146:D  67:L 121:L 123:L
148 Gabe Nolan                  1      18:L  61:L 145:L 118:W  68:L 138:L 140:L
149 Lincoln Luther              1      33:L  65:L 129:L  84:L 153:W 117:L 132:L
150 Connor King                 1      29:L  52:L 132:L 112:L 154:L   0:W 145:L
151 Remy Stanasich              1      50:L  69:L  72:L 154:W 135:L 118:L 133:L
152 Devon Quick                 1     114:L 134:L  68:L 115:L 144:L 124:L   0:W
153 Calum Boyce                 1      60:L  22:L 143:L 135:L 149:L 156:W 146:-
154 Angad Singh                 1     102:L 146:L 137:L 151:L 150:W 136:L 144:L
155 Sumedha Sethupathy          1     111:W  78:L  23:L  57:L   0:    0:    0: 
156 Jye Barker                  0       4:L 147:L  71:L 139:L 123:L 153:L 143:L


Comments